Kierowca samochodu osobowego do przewozu osób

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2 poszukuje pracownika na stanowisko: KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO DO PRZEWOZU OSÓB

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • kierowanie przydzielonym pojazdem osobowym zgodnie z prawem ruchu drogowego
  • dokonywanie codziennej obsługi pojazdu pod względem jego wyposażenia zgodnie z prawem ruchu drogowego
  • bieżąca konserwacja
  • utrzymanie czystości karoserii i wnętrza pojazdu
Wymagania
  • prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
  • posiadanie świadectwa kwalifikacji na przewóz osób
  • solidność, punktualność
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Przymorze
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:30-15:30
  • umowę o pracę na czas określony
  • 20% premia ustawowa, dodatek stażowy