Instalator sieci telekomunikacyjnej/światłowodowej

4242 zł netto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane

mBit poszukuje pracownika na stanowisko: INSTALATOR SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ/ŚWIATŁOWODOWEJ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • montaż i prowadzenie koryt i rurek PCV w obiektach wielorodzinnych
  • budowa przyłączy światłowodowych
  • prace przy budowie ziemnej kanalizacji teletechnicznej
  • zaciąganie kabli światłowodowych do kanalizacji
  • montaż muf światłowodowych, przełącznic i innych elementów sieci
  • wykonywanie instalacji abonenckich
  • konfiguracja routerów i urządzeń sieciowych
  • ewidencjonowanie wykonywanych prac w systemie zarządzania
Wymagania
  • dyspozycyjność
  • staranność
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk
  • pracę w godzinach: 08:30-16:30 (możliwa praca w weekendy)
  • umowę o pracę na czas określony