Dowódca zmiany w centrum dystrybucyjnym

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

SERIS KONSALNET HOLDING S.A. poszukuje pracownika na stanowisko: DOWÓDCY ZMIANY W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • kierowanie podległym zespołem
  • koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany
  • wdrażanie i szkolenie nowych i obecnych pracowników
  • nadzór nad prawidłową realizację usługi oraz dbanie o jej wysoką jakość
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem kontraktem
Wymagania
  • dobra organizacja pracy własnej i komunikatywność
  • chęć do rozwijania swoich umiejętności na stanowisku kierowniczym
  • dobra znajomość obsługi komputera, z podstawową znajomością programu Microsoft Excel
  • dyspozycyjność do pracy w podanym systemie zmianowym (zmiany dzienne, zmiany nocne)
  • gotowość do samodzielnych dojazdów do pracy (nie prowadzimy przewozów pracowniczych)
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Kokoszki
  • pracę w systemie zmianowym 12-godzinnym: 6.00-18.00, 18.00-6.00 (7 do 8 zmian dziennych i 7 do 8 zmian nocnych w miesiącu - według grafiku ustalanego z wyprzedzeniem)
  • umowę zlecenie/umowa o pracę