Mechanik z uprawnieniami SEP do 1kV gr. I, II, i III

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Łozienica
Doświadczenie niewymagane

SuperDrob S.A. szuka osoby na stanowisko: Mechanik. Zapewniona umowa o pracę. Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów.

Zakres obowiązków
  • zabezpieczenie pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wyszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, które pozwolą na lepszą pracę maszyn
  • konserwacja maszyn i urządzeń
  • identyfikowanie i usuwanie usterek
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń
Wymagania
  • uprawnienia SEP do 1kV, gr. I,II,III
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć uczenia się
  • inicjatywa
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów
  • dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy