O projekcie

Seniore.pl to strefa każdego seniora. Również Twoja. Razem tworzymy społeczność aktywnych, ciekawych świata osób – bo to właśnie świeżość umysłu sprawia, że po prostu chce nam się żyć. Nie ma znaczenia, czy jesteś już na emeryturze, czy ten etap jeszcze przed Tobą. Tutaj jest miejsce dla wszystkich.

Poruszamy tematy ważne, aktualne, ale i ponadczasowe, bo chcemy, żeby to właśnie Seniore.pl było dla Ciebie bezpieczną przystanią w cyfrowym świecie. Miejscem przyjaznym, interesującym, otwartym takim, do którego chce się wracać.

Seniore.pl to nie tylko portal internetowy. To prawdziwa Społeczność aktywnych, ciekawych świata ludzi. Możesz budować ją z nami na różne sposoby:

Czekamy na Ciebie w każdym z tych miejsc. Dołącz do nas, czytaj, oglądaj i rozmawiaj z innymi. Wierzymy, że w świecie zmieniającym się z prędkością światła wciąż najważniejsze pozostają relacje, które tworzymy – dlatego Seniore.pl to przestrzeń dla każdego, kto szuka swojego miejsca w cyfrowej rzeczywistości. Zbudujmy ją razem! 


Zespół

Marta Michalec
Marta Michalec

Hej! Jestem Marta – absolwentka UMCS w Lublinie i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, posiadaczka dwóch nieco szalonych czworonogów i wielka miłośniczka zwierząt wszelakich, fanka kina grozy oraz entuzjastka podróży (tych małych i tych dużych).

Zawodowo od lat zajmuje się tworzeniem contentu – lubię swoją pracę, bo daje mi wolność i niezależność. W wolnych chwilach czytam, fotografuję, słucham muzyki… Lubię spędzać czas aktywnie i uczyć się nowych rzeczy.

Katarzyna Kopycińska

W latach 2011-2014 studiowałam biotechnologię, która wzbudziła we mnie pasję do nauk o zdrowiu. Zainspirowana do dalszego rozwoju zdobyłam tytuł technika farmaceutycznego. W aptece nie tylko zgłębiałam tajniki leków i ich wpływu na człowieka, ale także uczyłam się dostrzegać znaczenie zdrowych nawyków i codziennej troski o dobre samopoczucie.

Od zawsze pociągały mnie dziedziny skupiające się na dobrobycie człowieka, stąd moja fascynacja zdrowiem, ziołolecznictwem i pielęgnacją. Mam również zamiłowanie do nowinek technologicznych. Dziś, moje pasje łączą się w pisaniu artykułów dla szerokiego grona odbiorców. Staram się przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, aby pomóc innym zrozumieć jak dbać o swoje zdrowie i potrzeby.

Miłosz Magrzyk
Miłosz Magrzyk

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, na kierunku ekonomia. Od kilku lat tworzę treści dla mediów online. Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem od pracy w lokalnym, miejskim portalu internetowym w Ostrowi Mazowieckiej – stolicy powiatu ostrowskiego na Mazowszu. Dziś piszę m.in. dla Bezprawnika.pl, Biotechnologii.pl i portalu Just Transiton Magazine.

Wolny czas spędzam na przeglądaniu YouTube’a w poszukiwaniu ciekawostek o świecie zarówno dawnym, jak i współczesnym. Chętnie sięgam również po dobrą książkę – tak kryminał, jak i literaturę faktu.