O projekcie

Seniore.pl to serwis skierowany dla osób po 60 roku życia, którzy chcą zdobywać wiedzę w wielu dziedzinach, szukających inspiracji i ponadczasowych rozwiązań. To miejsce dla osób kochających podróże i rozwój osobisty, nie lubiących nudy i poszukujących nowych aktywności.

Chcemy pomóc Wam odnaleźć się w cyfrowym świecie i stać się miejscem pełnym pomysłów na to jak w interesujący sposób spędzać czas, jak budować relacje, dbać o zdrowie i być nowoczesnym. Publikujemy wartościowe treści, które dotyczą szeroko rozumianej kultury, nauki, życia codziennego i zawodowego.

W dalszych etapach rozwoju chcemy tworzyć materiały edukacyjne, oraz katalogi miejsc użytecznych dla każdej osoby, która jest na emeryturze lub zbliża się do wieku emerytalnego. Już teraz możecie odwiedzić nasza mapę miejsc gdzie znajdziecie bazę sanatoriów. Wkrótce poszerzymy ją o kolejne ciekawe miejsca turystyczne.

W ramach projektu powstała grupa dyskusyjna, która rośnie każdego dnia. Zapraszamy, dołącz do życie zaczyna się po 60-tce!

Zespół

Marta Michalec
Marta Michalec

Hej! Jestem Marta – absolwentka UMCS w Lublinie i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, posiadaczka dwóch nieco szalonych czworonogów i wielka miłośniczka zwierząt wszelakich, fanka kina grozy oraz entuzjastka podróży (tych małych i tych dużych).

Zawodowo od lat zajmuje się tworzeniem contentu – lubię swoją pracę, bo daje mi wolność i niezależność. W wolnych chwilach czytam, fotografuję, słucham muzyki… Lubię spędzać czas aktywnie i uczyć się nowych rzeczy.

Katarzyna Kopycińska
Katarzyna Kopycińska

Jestem Katarzyna, studiowałam biotechnologię, która wzbudziła we mnie pasję do  nauk o zdrowiu. Zainspirowana do dalszego rozwoju zdobyłam tytuł technika farmaceutycznego. W aptece nie tylko zgłębiałam tajniki leków i ich wpływu na człowieka, ale także uczyłam się dostrzegać znaczenie zdrowych nawyków i codziennej troski o dobre samopoczucie.

Od zawsze pociągały mnie dziedziny skupiające się na dobrobycie człowieka, stąd moja fascynacja zdrowiem, ziołolecznictwem i pielęgnacją. Psychologia to kolejny obszar, który wzbudza moje zainteresowanie.

Dziś, moje pasje łączą się w pisaniu artykułów dla szerokiego grona odbiorców. Staram się przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, aby pomóc innym zrozumieć jak dbać o swoje zdrowie i potrzeby. Piszę artykuły z dziedziny medycyny, świadomej pielęgnacji i lifestyle. Mam również zamiłowanie do nowinek technologicznych pozwala mi  pokazać, że troska o ciało i umysł może prosta. Po pracy lubię chodzić na długie spacery i słuchać energetycznej muzyki.

Miłosz Magrzyk
Miłosz Magrzyk

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, na kierunku ekonomia. Od kilku lat tworzę treści dla mediów online. Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem od pracy w lokalnym, miejskim portalu internetowym w Ostrowi Mazowieckiej – stolicy powiatu ostrowskiego na Mazowszu. Dziś piszę m.in. dla Bezprawnika.pl, Biotechnologii.pl i portalu Just Transiton Magazine.

Wolny czas spędzam na przeglądaniu YouTube’a w poszukiwaniu ciekawostek o świecie zarówno dawnym, jak i współczesnym. Chętnie sięgam również po dobrą książkę – tak kryminał, jak i literaturę faktu.