Pracownik salonu gier ( z obsługą Lotto) Kartuzy I Sierakowice

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Doświadczenie niewymagane

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik salonu gier ( z obsługą Lotto). Miejsce pracy Kartuzy I Sierakowice. Oferowana umowa o pracę.

Zakres obowiązków
  • sprzedaż produktów LOTTO zgodnie z wyznaczonym planem sprzedaży
  • obsługa gości salonu gier: rejestrowanie, wydawanie kart graczy, wyjaśnianie zasad dostępnych gier oraz obsługi automatu od strony gracza
  • wypłata wygranych zgodnie z przepisami
  • informowanie o procedurze zgłaszania reklamacji i roszczeń
  • interweniowanie w przypadku nieprzestrzegania regulaminów
  • zgłaszanie awarii automatów
  • otwieranie/zamykanie salonu gry na automatach
  • utrzymywanie porządku/sprzątanie w salonie
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na komputerze
  • komunikacja w języki polskim
  • niekaralność
  • elastyczność
Dodatkowe
  • doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy
  • umowę o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy w salonie gry na automatach
  • szkolenia z obsługi klienta
  • prywatną opiekę medyczną
  • bony świąteczne
  • dodatkowe świadczenie pieniężne możliwe do wykorzystania m.in. na kartę Multisport