PRACOWNIK GOSPODARCZY W CENTRALNEJ STERYLIZATORNI

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane

COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY W CENTRALNEJ STERYLIZATORNI

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Transport wyrobów medycznych skażonych do CS z przychodni i oddziałów szpitalnych
  • Zapewnienie sterylnych narzędzi i innych wyrobów medycznych stosowanych do udzielania świadczeń medycznych dla poszczególnych komórek organizacyjnych szpitala, przychodni,
  • Obsługa dużej myjni kontenerowej (załadunek i rozładunek), stacji centralnego dozowania środków dezynfekcyjnych (wymiana koncentratów środków dezynfekcyjnych) myjki ciśnieniowej typu karcher, stanowiska awaryjnego, ręcznego mycia
  • Dostawa sterylnych zestawów narzędziowych do właściwego klienta bez pomyłek,
  • Znajomość narzędzi i sprzętu medycznego dostarczanego do centralnej sterylizatorni ze wszystkich komórek organizacyjnych szpitala i przychodni oraz klientów zewnętrznych dla których świadczona jest usługa sterylizacji
  • Przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy
Wymagania
  • Wykształcenie średnie/zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Motywacja do pracy
  • Chęci uczenia się
  • Umiejętności pracy w zespole
Dodatkowe
  • Mile widzianej umiejętności obsługi komputera i sprzętu biurowego
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Sródmieście
  • Pracę od poniedziałku do niedzieli według grafiku w godz. 07:00 do 19:00 lub 19:00-7:00
  • Umowę o pracę