POMOC GOSPODARZA OBIEKTU REKREACYJNEGO

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Łęgów
Doświadczenie niewymagane

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI GMINY PRUSZCZ GDAŃSKI poszukuje pracownika na stanowisko: POMOC GOSPODARZA OBIEKTU REKREACYJNEGO

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Utrzymywanie porządku i nadzoru na przystani
  • Prowadzenie dozoru nad stanem powierzonego sprzętu
  • Weryfikacja wpłynięć i wypłynięć jednostek w czasie godzin
  • Przyjmowanie deklaracji postoju jednostek
  • Bieżące sprawdzanie wyposażenia pomostu na przystani w podstawowy sprzęt ratowniczy
Wymagania
  • Umiejętności pracy z klientem
  • Komunikatywności
  • Kultury osobistej
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Odpowiedzialności
  • Samodzielności w działaniu
  • Lojalności
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Wiślinka
  • Pracę w zakresie godzin 10:00-19:00, według grafiku ustalonego z pracodawcą
  • Umowę o pracę