Asystent działu handlowego – umowa o pracę

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Kalisz
Doświadczenie niewymagane
Praca umysłowa

Firma Netland od 20 lat prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko: Asystent działu handlowego. Pracownik będzie odpowiedzialny wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży produktów i rozwiązań z obszaru IT.

Zakres obowiązków
  • obsługa klienta (telefoniczna, mailowa, osobista)
  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży
  • doradztwo produktowe
  • realizacja zamówień przez internetowy panel zamówień
Wymagania
  • umiejętność w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie do pracy
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie i dobra organizaca pracy
  • orientacja na wyzwania i osiąganie wyznaczonych celów
Dodatkowe
  • doświadczenie w sprzedaży
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełne wdrożenie
  • pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze
  • dostęp do baz wiedzy czołowych producentów
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet MultiSport