Konserwator/elektryk/hydraulik

5000 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko: KONSERWATOR/ELEKTRYK/HYDRAULIK

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • utrzymanie w sprawności technicznej instalacji wodno-kanalizacyjnej i instalacji centralnego ogrzewania w budynkach osiedla
  • wymiana, udrażnianie zatorów
  • usuwanie przecieków, utrzymanie w sprawności instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
  • naprawa i konserwacja sprzętu i instalacji elektrycznej
Wymagania
  • samodzielność w podstawowym zakresie na wymienionym stanowisku
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata
  • uprawnienia SEP do 1 kV i/lub gazowe (E3)
Dodatkowe
  • umiejętności dekarskie - mile widziane
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Siedlce
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00
  • umowę o pracę
  • od 5000 pln pracodawca oferuje premie uznaniowe