Kwalifikowany pracownik ochrony

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

KONSAL – OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem
  • reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia
  • kontrola ruchu osobowego, samochodowego i materiałowego
Wymagania
  • wykształcenie średnio zawodowe
  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • aktualnego wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • ważnej legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni (A)
  • aktualnych badań psychologicznych
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Młyniska
  • pracę od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 07:00-19:00, 19:00-07:00, 07:00-07:00 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą)
  • umowę o pracę na okres próbny