Serwisant klimatyzacji i wentylacji

5000 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Firma TERMIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: SERWISANT KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • montaż i techniczna obsługa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • wykonywanie bieżących napraw
  • posługiwanie się elektronarzędziami
  • sporządzanie raportów z przeprowadzanych zleceń
Wymagania
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej
  • znajomość układów VRF zagadnień sterowania i automatyki urządzeń wentylacyjnych
  • sumienność
  • dokładność
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy własnej oraz w zespole
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Letnica
  • pracę wg grafiku ustalonego z pracodawcą
  • umowę zlecenie / umowę o świadczenie usług