SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU W DZIALE HANDLOWYM STOCZNI JACHTOWEJ

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Gdańsk
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

S.M. EUROPE LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU W DZIALE HANDLOWYM STOCZNI JACHTOWEJ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Obsługa klientów stoczni
  • Wysyłanie ofert i zapytań ofertowych
  • Obsługa biura
Wymagania
  • Minimum wykształcenia średniego, mile widziane wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Śródmieście
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00
  • Umowę o pracę na okres próbny