PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI NA TERENIE MAŁEGO CENTRUM DENTYSTYCZNEGO

do ustalenia
Część etatu
Umowa o dzieło
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane

S.P.U. EXPANSER GROUP TOMASZ RYTLEWSKI poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI NA TERENIE MAŁEGO CENTRUM DENTYSTYCZNEGO

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Sprzątanie gabinetów lekarskich
  • Sprzątanie łazienek
  • Sprzątanie korytarzy/ recepcji
  • Inne prace porządkowe na terenie kliniki
Wymagania
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Punktualność
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Wrzeszcz
  • Praca na 1/4 etatu od poniedziałku do piątku, rozpoczęcie od godziny 5:00 lub 5:30 do 8:00 lub 8:30- 2h dziennie. Jest możliwość pracy również w godzinach wieczornych od 20:00 do 22:00.
  • Umowę zlecenie/umowę o świadczenie usług