OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

do ustalenia
Pełny etat
Umowa zlecenie
Kraków
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

Firma ATERIMA MED poszukuje pracownika na stanowisko: OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Świadczenie usług pielęgnacyjno-opiekuńczych: pomoc lub wykonanie czynności higienicznych, przygotowywanie i podanie posiłków, robienie zakupów, realizacja recept, monitorowanie przyjęcia leków, dotrzymanie towarzystwa, rozmowa, podtrzymywanie i rozwijanie zainteresowań
Wymagania
  • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą, również leżącą min. 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do podjęcia pracy na min. 4 tygodni
  • Empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej
Oferujemy
  • Miejsce pracy: praca wyjazdowa do Niemiec
  • Pracę wg grafiku ustalonego z pracodawcą
  • Umowę zlecenie