ANALITYK FINASOWY

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Kraków
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

APTIV SERVICES POLAND SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje pracownika na stanowisko: ANALITYK FINASOWY

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Bieżącą kontrolę sprzedaży oraz kosztów
  • Udział w procesie finansowego zamknięcia miesiąca
  • Współpracę z innymi działami oraz centrami technicznymi
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel/programu SAP
  • Wysoko rozwinięta umiejętność analityczna
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (konieczna do bieżącej komunikacji w sprawach zawodowych)
  • Znajomość zasad podstaw rachunkowości
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Kokoszki
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6:00:14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o pracę
  • Dodatkowo pracodawca oferuje : kawę i herbatę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie pracownicze, PPK, ZFŚS
  • Kartę Multisport i wiele innych