OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH – WSPARCIE TECHNICZNE

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Kraków
Wymagane doświadczenie

APTIV SERVICES POLAND SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje pracownika na stanowisko: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH – WSPARCIE TECHNICZNE

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Ustawianie parametrów maszyn
  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych
  • Przygotowywanie stanowisk do pracy
  • Po przeszkoleniu - wsparcie pracowników Działu Utrzymania Ruchu w rutynowych pracach prowadzonych w obszarze montażu
  • M.in. obsługa maszyn produkcyjnych w zakresie przezbrajania i ustawiania przed uruchomieniem produkcji
  • Odblokowywanie maszyn i urządzeń
Wymagania
  • Dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności manualne oraz tzw. zmysł techniczny
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacyjna
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Cierpliwość
  • Sumienność
  • Umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o uzgodnione priorytety
Dodatkowe
  • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu, konserwacją i naprawami maszyn produkcyjnych), dodatkowym atutem będzie ogólna znajomość mechaniki maszyn (wskazane wykształcenie techniczne).
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Kokoszki
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6:00:14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie/umowę o pracę
  • Dodatkowo pracodawca oferuje: kawę i herbatę
  • Prywatną opiekę medyczną