Nauczyciel wspomagający dla dziecka z orzeczeniem

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

Przedszkole Nr 57 “Grochowiaczek” poszukuje osoby na stanowisko: Nauczyciel wspomagający dla dziecka z orzeczeniem. Zapewniona umowa o pracę na czas określony. Wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego + dodatek za wysługę lat. + 500 zł premii.

Zakres obowiązków
  • prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych
  • realizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w indywidualnym programie edukacyjno-terapeutycznym, wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami
  • prowadzenie innych zajęć odpowiednich ze względu na indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne wychowanków
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • przygotowanie pedagogiczne
  • 1 rok doświadczenia zawodowego
  • komunikatywna znajomość języka polskiego
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego
  • dodatek za wysługę lat
  • 500 zł premii