Sprzedawca / doradca Klienta w Butiku Odzieżowym

do ustalenia
Część etatu
Umowa o pracę
Gdynia
Doświadczenie niewymagane
Praca umysłowa

Sklepy Marigold Premium Fashion Outlet są miejscami oferującymi modne ubrania pochodzące z końcówek serii i nadwyżek produkcyjnych znanych marek. Obecnie do Butiku Odzieżowego w Gdyni poszukuje osoby na stanowisko: Sprzedawca / Doradcy Klienta w butiku odzieżowym. Miejsce pracy: Gdynia, Centrum

Zakres obowiązków
  • obsługa klientów
  • profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż odzieży z kolekcji butiku
  • obsługa dostaw
  • układanie kolekcji w sklepie
Wymagania
  • motywacja i energia do pracy
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • znajomość obsługi komputera
Oferujemy
  • ciekawą pracę w ciągle rozwijającym się firmie odzieżowej
  • możliwości rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, system premiowy)
  • system profesjonalnych szkoleń
  • elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika
  • pracę w przyjaznej atmosferze