Podinspektor ds. obsługi kontrahentów

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdynia
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

Firma SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KARWINY poszukuje pracownika na stanowisko: PODINSPEKTOR DS. OBSŁUGI KONTRAHENTÓW

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • obsługa osób posiadających prawo do lokalu mieszkalnego w zasobach Spółdzielni
  • przyjmowanie i odnotowywanie w systemie zgłoszeń awarii oraz konserwacji
  • wydawanie druków obowiązujących w Spółdzielni
  • przyjmowanie korespondencji (wnioski, oświadczenia)
  • bieżąca i aktywna współpraca z działami Spółdzielni
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z charakterem wykonywanej pracy
Wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz sprzętu biurowego
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz umiejętności współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów
Dodatkowe
  • doświadczenie zawodowe w pracy w spółdzielni mieszkaniowej, w tym obsługi systemu DOM 5 - mile widziane
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdynia Karwiny
  • pracę wg grafiku ustalonego z pracodawcą
  • umowę o pracę