POMOC OPIEKUNA W ŻŁOBKU

od 4242 do 4500 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdynia
Doświadczenie niewymagane

SZYSZKA ADRIANNA RZEPNIKOWSKA poszukuje pracownika na stanowisko: POMOC OPIEKUNA W ŻŁOBKU

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • Dbanie o porządek w placówce
  • Przygotowywanie śniadań oraz podwieczorków dla dzieci
  • Podawanie posiłków dzieciom oraz sprzątanie po konsumpcji
  • Monitorowanie i przechowywanie jedzenia oraz chronienie go przed zepsuciem
  • Porządkowanie wyznaczonych miejsc na terenie placówki
Wymagania
  • Badań do celów sanitarno-epidemiologicznych ( pracodawca również kieruje na badania)
  • Punktualność
  • Chęć dłuższej współpracy
  • Empatia skierowana na potrzeby dzieci
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdynia, Dąbrowa
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00
  • Umowę o pracę