Pracownik sklepu – doświadczenie niewymagane

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Łódź
Doświadczenie niewymagane

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Poszukuje pracownika do obsługi sklepu. Umowa o pracę, pełen etat.

Zakres obowiązków
  • profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • dbałość o powierzony dział lub stoisko
  • systematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sieci w powierzonym dziale/stoisku i całym sklepie
  • udział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska
Wymagania
  • chęć nauki
  • gotowość na pracę w systemie zmianowym
  • książeczka sanepidowska
  • łatwość w nawiązywaniu relacji
Dodatkowe
  • orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • równoważny system czasu pracy
  • pakiet szkoleń zawodowych
  • realne możliwości rozwoju
  • paczki i bony okolicznościowe
  • ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe
  • program stypendialny dla dzieci pracowników