Magazynier – zatowarowanie maszyn vendingowych, przyjęcie towaru

do ustalenia
Część etatu
Umowa zlecenie
Łódź
Wymagane doświadczenie

Grupa ITURRI poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier. Do magazynu zlokalizowanego na terenie Łodź- Górna. Praca w wymiarze ok 15 h tygodniowo, obsługa 2 lokalizacji, elastyczne godziny pracy.

Zakres obowiązków
  • monitorowanie stanów magazynowych i dbanie o ich odpowiedni poziom
  • obsługa klienta w 2 różnych lokalizacjach
  • obsługa wewnętrznego systemu informatycznego
  • obsługa przyjęć i wydań towarów
  • zatowarowanie automatów vendingowych
  • rozwiazywanie bieżących problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych u Klienta
Wymagania
  • znajomość obsługi pakietu Office (Excel)
  • znajomość ogólnych procedur i obiegu dokumentów magazynowych
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość i nastawienia na współpracę
Dodatkowe
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe związanego z pracą na magazynie
Oferujemy
  • pracę od poniedziałku do piątku oraz elastyczne godziny pracy
  • dobrą atmosferę pracy, wsparcie i profesjonalne szkolenie z zakresu wykonywanych zadań