PRACOWNIK SEKRETARIATU

do ustalenia
Część etatu
Umowa o pracę
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane
Praca umysłowa

KAWCZYŃSKI I KIESZKOWSKI ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA poszukuje pracowników na stanowisko: PRACOWNIK SEKRETARIATU

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Dbałość o czystość i ogólny wizerunek Kancelarii
  • Obsługa administracyjna sekretariatu i organizacyjne wsparcie prawników
  • Obsługa administracyjna Kancelarii
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Obsługa korespondencji oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji, a w szczególności: przyjmowanie, ewidencjonowanie, rozdział korespondencji, przygotowanie korespondencji wychodzącej oraz jej wysyłka
  • Monitoring skrzynki mailowej
  • Skanowanie, kopiowanie, prowadzenie, porządkowanie akt, dokumentów oraz ich archiwizacja
  • Organizacja spotkań z klientami Kancelarii (przygotowanie i obsługa sali konferencyjnej)
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach zapewnienia sprawnego działania sekretariatu (firmy kurierskie, zaopatrzenie biura itp.).
Wymagania
  • Dobra organizacja pracy
  • Nienaganna kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie
  • Bardzo dobra umiejętność pracy ze sprzętem biurowym - skaner, drukarka, kopiarka, rzetelnego wykonywania swoich zadań i dotrzymywania terminów
  • Sprawność obsługi komputera oraz znajomości pakietu MS Office.
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Wrzeszcz
  • Pracę w w godz. 13:00-17:00, wg grafiku ustalonego z pracodawcą
  • Pracę na 1/2 etatu
  • Umowę o pracę/umowę zlecenie