Konserwator budowlany – dział techniczny

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY- DZIAŁ HIGIENY

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • naprawy bieżące: glazurnicze ścienne i podłogowe, tynkarskie ścienne i sufitowe, malarskie ścienne i sufitowe
  • naprawy wykładzin ściennych i podłogowych
  • wykonywanie drobnych remontów pomieszczeń: szpachlowanie, malowanie pomieszczeń
  • wymiana wykładzin, dbałość o techniczny stan zewnętrznych dróg komunikacyjnych
  • naprawy i malowanie zewnętrznej infrastruktury technicznej i porządkowej: koszy na śmieci, ławek, łańcuchów, słupków ogrodzeniowych, krat, szlabanów, odbojnic stalowych, oznaczeń lądowiska, oznaczeń postojowych, kopert parkingowych, furtek, bram wjazdowych, kontenerów, itp.
  • wyrównywanie, przekładanie oraz bieżące naprawy ubytków w chodnikach, krawężnikach, drogach, podjazdach, rampach, studniach kanalizacyjnych, itp.
Wymagania
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
Dodatkowe
  • doświadczenie w pracach budowlanych
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk Śródmieście
  • pracę od poniedziałku do niedzieli według grafiku ustalonego z pracodawcą
  • umowę o pracę