Pracownik techniczny/monter-pomiarowiec

do ustalenia
Pełny etat
Umowa zlecenie
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane

Firma TERMIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK TECHNICZNY/MONTER-POMIAROWIEC.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • wykonywanie obmiarów wg ustalonego harmonogramu
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej dla pionu produkcji
  • montaż izolacji w postaci materacy termoizolacyjnych
Wymagania
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • dokładność oraz wyobraźnia przestrzenna
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolności manualne
Dodatkowe
  • znajomość w zakresie konstrukcji oraz izolacji przemysłowych
  • obsługa MS Office
  • znajomość programów typu CAD
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Letnica
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00-15:00
  • umowę zlecenie