Administrator nieruchomości(Warszawa)

od 5100 do 6000 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Warszawa
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

Spółdzielnia Mieszkaniowa “Koło” poszukuje pracownika na stanowisko: Administrator nieruchomości

Zakres obowiązków
  • Nadzór nad utrzymaniem należytego stanu sanitarno-porządkowego administrowanej kolonii w: częściach wspólnych poszczególnych nieruchomości (tj. klatki schodowe, windy pomieszczenia techniczne, garaż podziemny, korytarze piwniczne, suszarnie, pralnie, rowerownie, węzły cieplne, wloty wody, zsypy, komory śmieciowe, itp.), terenu zewnętrznego przyległego do danej nieruchomości, altanach śmietnikowych, ciągów pieszo-jezdnych.
  • Nadzór nad utrzymaniem należytego stanu technicznego urządzeń w jakie wyposażone są poszczególne nieruchomości.
  • Przeprowadzanie co najmniej raz w tygodniu kontroli pracy gospodarzy oraz firm sprzątających, dokonywanie oceny ich pracy oraz egzekwowanie należytego wykonywania powierzonych im obowiązków.
  • Organizowanie spotkań przynajmniej raz w tygodniu z podległymi gospodarzami lub firmami sprzątającymi, dokonywanie oceny ich pracy za okres między spotkaniami, określanie bieżących zadań do realizacji.
  • Nadzór i ewidencjonowanie korespondencji Spółdzielni, która dostarczana jest przez gospodarzy lub firmy sprzątające.
  • Aktualizacja ogłoszeń na tablicach informacyjnych w poszczególnych nieruchomościach.
  • Współpraca z organami samorządowymi i państwowymi, Policją, Strażą Miejską Państwową Inspekcją Sanitarną oraz innymi urzędami w zakresie utrzymania należytego stanu sanitarno-porządkowego, technicznego oraz zapewnienia bezpieczeństwa na administrowanej Kolonii.
  • Reszta obowiązków na stronie osoby oferującej
Wymagania
  • średnie zawodowe techniczne lub ekonomiczne
  • dwa lata doświadczenia zawodowego
  • umiejętność sporządzania pism
  • znajomość administrowanej kolonii
  • komunikatywna znajomość j. polskiego
Oferujemy
  • Prace w Warszawie