OPIEKUN/KA OSOBY STARSZEJ

do ustalenia
Pełny etat
Umowa zlecenie
Warszawa
Wymagane doświadczenie

Firma PROMEDICA24 poszukuje pracownika na stanowisko: OPIEKUN/ KA OSOBY STARSZEJ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub kontakt osobisty pod adresem Al. Grunwaldzka 30/32 Gdańsk lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • Opieka nad osobą starszą lub niesamodzielną w prywatnym domu podopiecznego (praca z zamieszkaniem)
  • Pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach: utrzymanie higieny, pomoc w poruszaniu się - jeżeli jest wymagana
  • Dbanie o gospodarstwo domowe (gotowanie, sprzątanie)
Wymagania
  • Doświadczenia w opiece nad osobą straszą lub niesamodzielną (może być rodzinne)
  • Empatii
  • Cierpliwości
Oferujemy
  • Pracę wyjazdową na terenie Polski i Niemiec
  • Atrakcyjne zarobki plus premie i dodatki
  • Bezpieczny transport "z domu pod dom" (przejazd firmowymi busami z zachowaniem reżimu sanitarnego)
  • Zakwaterowanie w domu seniora i wyżywienie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Całodobowy kontakt z firmą (infolinia alarmowa + dedykowany Opiekun Kontraktu)
  • Odprowadzanie składek ZUS
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie