Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. elektrycznych – umowa o pracę na zastępstwo

8200 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Warszawa
Wymagane doświadczenie

Nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze: Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. elektrycznych. Umowa o pracę na zastępstwo w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika. Praca w pełnym wymiarze czasu prac w Zakładzie Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Zakres obowiązków
  • wspólnie z inspektorem nadzoru robót sanitarnych, budowlanych i konserwatorem dokonywanie przeglądów technicznych budynków w obowiązujących terminach i układzie zgodnie z umową konserwatora oraz zgodnie z Prawem Budowlanym
  • umawianie komisji dotyczących oceny stanu technicznego budynku, kwalifikowanie robót do wykonania, wspólnie z pozostałymi inspektorami dokonywanie analizy kolejności i pilności robót, kierowanie robotami do realizacji w sposób uzgodniony z kierownikiem
  • sporządzanie protokołów typowania robót remontowych. Wprowadzanie wykonawcy na roboty, nadzorowanie realizacji, dokonywanie odbioru, sprawdzanie i korygowanie całej dokumentacji kosztorysowo-płacowej
  • ponoszenie odpowiedzialności za prawidłową realizację umów konserwatorskich
  • przygotowywanie oraz kompletowanie materiałów przetargowych, uczestniczenie w komisji przetargowej
  • typowanie, zlecanie, nadzorowanie i odpowiadanie za realizację robót budowlano-elektrycznych podjętych w drodze planów remontowych oraz zgłoszeń bieżących
  • kontrolowanie urządzeń pomiarowych prawidłowości podłączeń, sprawności działania, terminów ich uwierzytelnienia
Wymagania
  • obywatelstwo polskie
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe
  • uprawnienia budowlane do nadzoru robót elektrycznych (bez ograniczeń)
  • wykształcenie średnie
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie: Ustawa o własności lokali, Ustawa o ochronie praw lokatorów, Prawo budowlane, Prawo zamówień publicznych, Prawo energetyczne, Polskie Normy, Ustawa o ochronie danych osobowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird
  • staż pracy minimum 4 lata w przypadku osób z wyższym wykształceniem lub staż pracy minimum 6 lat w przypadku osób ze średnim wykształceniem
Dodatkowe
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy jako inspektor nadzoru ds. elektrycznych
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe
  • pakiet socjalny: (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karnetów sportowych, kulturalno-rekreacyjnych)
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia