Blacharz/ślusarz na umowę o pracę

5000 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Firma TERMIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: BLACHARZ/ŚLUSARZ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • prefabrykowanie elementów z blachy (nierdzewna, ocynk, aluminium, alu stucco)
  • wykonywanie prac blacharskich na warsztacie centralnym oraz zleconych prac zgodnie z technologią i zakładaną wydajnością
  • obsługa zykarek, walcarek gilotyn, giętarek
  • obsługa CNC Mabi dla chętnych
  • wykonywanie pomiarów instalacji izolacyjnych
  • dbałość o wysoką jakość i dobrą organizację pracy
  • praca zgodnie z przepisami BHP
Wymagania
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie w pracach izolacyjnych/blacharskich
  • znajomość różnych technik izolacyjnych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjności, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności manualne
  • znajomość urządzeń CNC, pras krawędziowych, wykrawarek, gilotyn, mile widziane
Dodatkowe
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Letnica
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00-17:00
  • umowę o pracę