Brygadzista hali produkcyjnej

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Firma TERMIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: BRYGADZISTA HALI PRODUKCYJNEJ.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • bieżąca kontrola procesu produkcyjnego
  • zarządzanie podległym zespołem
  • organizowanie pracy, wyznaczanie i delegowanie obowiązków
  • optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych
  • dbałość o efektywność oraz jakość pracy zespołu
  • szkolenie nowych pracowników
  • praca zgonie z przepisami BHP
Wymagania
  • wykształcenie średnie zawodowe
  • doświadczenie w pracy w dziale produkcji na stanowisku lidera/brygadzisty
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • systematyczność
  • umiejętności czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej
Dodatkowe
  • znajomość urządzeń CNC, pras krawędziowych, wykrawarek, gilotyn
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Letnica
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 06:00-16:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą)
  • umowę o pracę na czas określony