OPIEKUN MEDYCZNY(GDAŃSK)

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane
Praca umysłowa

Firma Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko: OPIEKUN MEDYCZNY

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy

Kontakt do oferty:

Zakres obowiązków
  • Zapewnienie bezpieczeństwa fizycznego pacjentom
  • Pomaganie pacjentom w zaspakajaniu potrzeb bio-psycho-społecznych
  • Rozpoznanie problemów opiekuńczych pacjenta
  • Wykonywanie opiekuńczych czynności na rzecz pacjenta
  • Asystowanie pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych
  • Udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia
  • Pomoc w utrzymywaniu w czystości najbliższego otoczenia pacjenta
  • Udział w procesie pielęgnowania
Wymagania
  • Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie opiekun medyczny
Dodatkowe
  • Doświadczenia na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Wrzeszcz Górny
  • Pracę wg grafiku ułożonego z miesięcznym wyprzedzeniem, również w weekendy
  • Umowę o pracę