Kasjer/sprzedawca z prawem jazdy kat. B

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Firma AP-P0L SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracowników na stanowisko: KASJER/ SPRZEDAWCA

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • profesjonalna obsługa klienta w tym na stoiskach specjalistycznych
  • dbałość o zaopatrzenie sklepu: zamawianie produktów, wykładanie towaru i oznaczanie go odpowiednią cenówką
  • wypiek asortymentu piekarniczego
  • raportowanie - rozliczanie kasy fiskalnej, przygotowywanie raportów, dziennych, miesięcznych
  • udział w inwentaryzacjach sklepu
  • uczestniczenie w akcjach promocyjnych w sklepach, jak i poza nimi
  • dbałość o porządek i wygląd sklepu
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego
Wymagania
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • planowanie pracy własnej oraz przekazywanie nabytej wiedzy nowym pracownikom
  • otwartość i elastyczność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Dodatkowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk
  • pracę od poniedziałku do soboty, w zakresie godzin 06:00-22:00 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą)
  • umowę o pracę na czas określony
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • możliwość rozwoju w firmie oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, zniżki za zakupy)