KUCHARZ

do ustalenia
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane

Firma Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko: KUCHARZ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście  Al. Grunwaldzka 30/32 w Gdańsku lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • Organizowanie i nadzór nad pracą podległych pracowników (pomoce kuchenne)
  • Odpowiedzialność za wydawanie produktów z magazynu w weekendy pracujące
  • Nadzór nad utrzymaniem w należytym porządku naczyń i sprzętu kuchennego oraz nad stanem sanitarnym pomieszczeń kuchni
  • Nadzór nad pobieraniem prób pokarmowych, odpowiednie ich oznaczenie oraz przechowywanie zgodnie z wymogami HACCP
  • Codzienne sprawdzanie temperatury w urządzeniach chłodniczych
Wymagania
  • Sprawność fizyczna
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, zachowanie wysokiego poziomu higieny w miejscu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Wrzeszcz Górny
  • Praca wg grafiku ułożonego z miesięcznym wyprzedzeniem, również w weekendy. Przysługuje jeden weekend w miesiącu wolny.
  • Umowa o pracę na miesięczny okres próbny