Kierowca i wsparcie pozostałych działów firmy

do ustalenia
Pełny etat
Kontrakt/B2B
Poznań
Doświadczenie niewymagane

GLAMOUR – Hotel & Restauracja & DAY SPA to zlokalizowany w Przeźmierowie hotel o charakterze butikowym. Od 20 lat na rynku oferuje 20 pokoi w standardzie 3* oraz restauracje i centrum odnowy biologicznej. Szuka do zespołu osoby na stanowisko: KIEROWCA CATERING.

Zakres obowiązków
  • załadunek cateringu
  • dostawa do klienta
  • pomoc w wydaniu jedzenia
  • posprzątanie po cateringu
Wymagania
  • dyspozycyjność do pracy w weekend
  • prawo jazdy kat. B
  • książeczka sanepidowska
  • praca minimum na cały etat (40 godz. tygodniowo)
  • współpraca oraz wsparcie innych działów restauracji
  • budowanie pozytywnego wizerunku restauracji
Oferujemy
  • umowę zlecenie/B2B
  • pracę w godz. 10:00 - 18:00 lub 10:00 - 22:00
  • grafik układany z uwzględnieniem Twoich potrzeb
  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki
  • ciepły posiłek pracowniczy
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy, świetny zespół restauracji
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie lub pakietów sportowych