POMOC KUCHENNA/ PRODUKCJA KANAPEK/SAŁATEK/DAŃ

od 22 do 25 zł netto/godz.
Pełny etat
Umowa zlecenie
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

PIEKARNIA – CUKIERNIA PELLOWSKI JUSTYNA PELLOWSKA poszukuje pracownika na stanowisko: POMOC KUCHENNA/ PRODUKCJA KANAPEK / SAŁATEK/DAŃ

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy

Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie sałatek, foccaci, panini , buritto, tortilli zgodnie z recepturami
  • Przygotowywanie sosów i sałatek, bowli zgodnie z recepturami
  • Pomoc kucharzowi w przygotowaniu obiadów
  • Wprowadzanie nowych receptur
  • Dbanie o estetykę
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania
  • Dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Aktualnej książeczki sanepidowska
  • Sumienności
  • Zaangażowania
  • Uczciwości
Oferujemy
  • Pracę w miejscowości: Gdańsk, Żabianka - Wejhera - Jelitkowo - Tysiąclecia
  • Pracę od niedzieli do czwartku w godzinach 5:00-13:00 (14:00) oraz w piątek zmianowo 4 h
  • Umowę zlecenie