Asystentka ds. administracyjno-księgowych

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

BIURO PRAWNO-RACHUNKOWE CERTYFIKAT ROMAN JĘDRZEJCZAK poszukuje pracownika na stanowisko: ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-KSIĘGOWYCH

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Sporządzanie i wykonywanie prac sekretarskich i biurowych
  • Obsługa sprzętów biurowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej
  • Bezpośrednia obsługa klienta
  • Prowadzenie wewnętrznych ewidencji rozliczeniowych
Wymagania
  • Wykształcenie średnie zawodowe
  • Obsługa programu PŁATNIK, Comarch, Pakiet MS OFFICE
  • Prowadzenie KPiR i akt osobowych
  • Umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych i deklaracji ZUS
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • Znajomość kadr i płac
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera z obsługą Internetu
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
Dodatkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Wrzeszcz Górny
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach: 08:00-16:00
  • umowę o pracę na czas nieokreślony