POMOC KUCHENNA (z książeczka sanepid)

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GDAŃSKU poszukuje pracownika na stanowisko: POMOC KUCHENNA

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Przygotowanie produktów zgodnie ze standardami
  • Wydawanie posiłków dla uczniów
  • Sprzątanie stanowisk pracy w trakcie oraz po zakończeniu pracy
  • Dbanie o powierzony sprzęt mycie sprzętów i urządzeń
  • Dbałość o prawidłowe przechowywanie i magazynowanie żywności
  • Przestrzeganie standardów jakościowych, przepisów, procedur HACC
Wymagania
  • Wykształcenia zasadniczo zawodowego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Rzetelności, pracowitości
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Orzeczenia do celów sanitarno- epidemiologicznych
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach: 06-14.00, 12.00-20.00
  • Umowę o pracę na okres próbny