Konserwator

do ustalenia
Pełny etat
Umowa zlecenie
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Firma FACHMANN poszukuje pracownika na stanowisko: KONSERWATOR

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • bieżące przeglądy powierzonych obiektów
  • realizacja drobnych prac konserwacyjnych w tym m.in regulacja drzwi
  • wymiana zamków, wkładek
  • bieżąca podstawowa konserwacja elektryczna m.in wymiana źródeł światła, lamp, czujek ruchu
  • diagnozowanie i usuwanie usterek na obiekcie
  • pełnienie dyżuru i reagowanie na zgłoszenia awaryjne
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność i utrzymywanie poprawnych relacji z Klientami
  • prawo jazdy kategorii B - do realizacji powierzonych zadań udostępniane jest auto służbowe
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • samodzielność i organizacja pracy
Dodatkowe
  • uprawnień SEP
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, praca w terenie
  • pracę wg grafiku ustalonego z pracodawcą
  • umowę zlecenie na pierwsze trzy miesiące