NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (cały etat!)

od 5500 do 6000 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane

Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy poszukuje pracownika na stanowisko: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 36 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie grupy 20 dzieci w wieku od 3 do 5 lat. (Grupę prowadzi nauczyciel ze wsparciem pomocy nauczyciela)
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego pedagogicznego (pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna)
Oferujemy
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6.30-14.30 lub 9:00-17:00 lub inne do ustalenia
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata
  • Wsparcie merytoryczne
  • Dogodne warunki pracy - niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy (kolorowa drukarka i ksero, laptop, laminator, rzutnik itp.) oraz bogata baza pomocy dydaktycznych
  • Możliwość dofinansowania szkoleń oraz studiów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Przyjazną atmosferę w zespole, pracujemy zgodnie z wartościami porozumienia bez przemocy (NVC)