Pomoc kuchenna

4300 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Centrum Opieki Serenus Gdańsk poszukuje pracownika na stanowisko: POMOC KUCHENNA

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32 lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • ścisła współpraca z kucharzem
  • pomoc w przygotowywaniu posiłków
  • dbanie o czystość i stan techniczny pomieszczeń i urządzeń należących do kuchni
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz obowiązującego prawa dot. żywienia zbiorowego
  • wstępna obróbka produktów żywnościowych (obieranie, krojenie)
Wymagania
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • umiejętność obsługi urządzeń AGD
  • umiejętność pracy w zespole
Dodatkowe
  • wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy w gastronomii - mile widziane
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Ujeścisko
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę/umowę zlecenie
  • pracę od poniedziałku do niedzieli, w godz. 06:30-14:30 wg ustalonego grafiku
  • pracę w nowo powstałej placówce, gwarantującej bardzo dobre warunki pracy