Administrator nieruchomości mieszkalnych

2000 zł netto/mies.
Część etatu
Umowa zlecenie
Warszawa
Wymagane doświadczenie

PRYMAT Marek Zieliński poszukuje osoby na stanowisko: Administrator nieruchomości mieszkalnych. Oferowana umowa zlecenie. Wynagrodzenie: 2000 zł netto + pracodawca może sfinansować miesięczny bilet komunikacji miejskiej + telefon służbowy.

Zakres obowiązków
  • nadzór i kontrola jakości pracy firmy konserwacyjnej w dużej wspólnocie na Wilanowie w zakresie obsługi technicznej
  • konserwacja instalacji i urządzeń w budynku mieszkalnym
  • usuwania awarii
  • prace remontowo-naprawcze
  • modernizacja infrastruktury
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie
  • chęć nauki nowych obowiązków
  • kultura osobista
  • zdolności techniczne i manualne
Oferujemy
  • wymiar czasu pracy: 2 dyżury w tygodniu na nieruchomości w wymiarze po 2 godziny, czyli 16 godzin w miesiącu
  • praca zdalna w nienormowanym czasie
  • w okresie próbnym (2 miesiące pracodawca zapewnia szkolenie i materiały do samokształcenia
  • możliwe jest przejęcie kolejnych obiektów (wspólnoty, osiedla mieszkaniowe) wraz ze wzrostem pensji i pracą w większym wymiarze czasu pracy