Konserwator ogólnobudowlany

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Warszawa
Wymagane doświadczenie

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej poszukuje osoby na stanowisko: Konserwator ogólnobudowlany. Oferowana umowa o pracę na okres próbny. Praca na jedną zmianę, w godzinach od 7 do 15.

Zakres obowiązków
  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych i konserwacyjnych
  • wykonywanie prac naprawczych na terenie WIML
  • wykonywanie prac naprawczo malarskich z zastosowaniem odpowiednich pędzli i wałków malarskich
  • przenoszenie sprzętu kwaterunkowego i innego wg. zgłaszanych potrzeb
  • dbanie o porządek na całym terenie WIML
  • regularne wykonywanie przeglądów rewizji spustowych rynien dachowych oraz ich czyszczenie
Wymagania
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe budowlane
  • co najmniej roczne doświadczenie ogólnobudowlane
  • lomunikatywna znajomość języka polskiego
Oferujemy
  • umowę o pracę na okres próbny
  • pracę na jedną zmianę
  • dodatek stażowy
  • czas pracy od 7 do 15