Operator maszyn do produkcji granulatów Knurów

4500 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Doświadczenie niewymagane

NKT poszukuje pracownika na stanowisko: Operator maszyn do produkcji granulatów. Gwarantowana umowa o pracę.

Zakres obowiązków
  • obsługa maszyn produkujących granulaty i mieszanki na bazie PVC
  • rejestrowanie wybranych parametrów procesów produkcji
  • obsługiwanie systemów wspierających produkcję
  • wykonywanie prób technologicznych i przekazywanie informacji oraz próbek
  • dbanie o jakość wytwarzanego produktu
Wymagania
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-ro brygadowym
  • motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
Dodatkowe
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (II WJO) oraz Suwnic, Żurawi
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • benefity gwarantowane Zakładowym Układem Zbiorowym
  • benefity z Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • szkolenia
  • opiekuna w początkowym okresie zatrudnienia