KONSERWATOR PODRĘCZNEGO SPRZĘTU PPOŻ.

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o prace na okres próbny
Gdańsk
Doświadczenie niewymagane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE POŻ-PLISZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko: KONSERWATOR PODRĘCZNEGO SPRZĘTU PPOŻ.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 35 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • Przeglądy podręcznego sprzętu ppoż.
  • Wykonywanie prób instalacji hydraulicznych oraz weryfikacja zabezpieczenia obiektu pod kątem obowiązujących przepisów
Wymagania
  • Gotowości do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dokładności i rzetelności wykonywanych zadań
Dodatkowe
  • Mile widziane: osoby z doświadczeniem jak i młode osoby po szkole technicznej o specjalności sanitarnej lub pokrewnej, którym pracodawca zapewni cykl szkoleń oraz referencje z pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • Miejsce pracy: praca w delegacji na terenie Polski
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wg ustalonego grafiku
  • Umowę o pracę na okres próbny