Elektryk utrzymania ruchu

4242 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Gdańsk
Wymagane doświadczenie

Firma ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje pracownika na stanowisko: ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Centrum Pracy Seniorek i Seniorów tel. 58 500 56 37 lub osobiście Gdańsk, Al. Grunwaldzka 30/32  lub przez formularz zgłoszeniowy.

Zakres obowiązków
  • utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie mechaniki/elektromechaniki/automatyki w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • lokalizacja i diagnozowanie usterek, diagnozowanie, proponowanie rozwiązań
  • usuwanie awarii mechanicznych/elektromechanicznych
  • praca samodzielna lub w zespole
  • wykonywanie bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie prac prewencyjnych, w tym przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki/elektromechaniki zgodnie z harmonogramem
  • montaż i uruchamianie instalacji, maszyn i urządzeń
  • udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego
  • kontrolowanie stanu części i materiałów w zakresie realizowanych zadań i zgłaszanie zapotrzebowania
  • proaktywność w zakresie analizowania przyczyn awarii i innych problemów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie działań prewencyjnych
  • raportowanie wykonania prac do przełożonego
Wymagania
  • wykształcenie minimum zawodowe (elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i zauważania potencjalnych zagrożeń
  • zdolność do pracy na wysokości (do 10m)
  • dociekliwość, umiejętności analityczne w zakresie wykonywanych zadań
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office (Excel)
  • książeczka sanepidowska
  • dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym
  • uprawnienia SEP do 1kV oraz praktyczna znajomość narzędzi Lean
Dodatkowe
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej
Oferujemy
  • miejsce pracy: Gdańsk, Letnica
  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + premia + posiłki profilaktyczne