Stolarz na umowę o pracę

3821 zł netto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Warszawa
Wymagane doświadczenie

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko: Stolarz. Oferowana umowa o pracę + premia. Praca na jedną zmianę, od 7 w dni powszednie.

Zakres obowiązków
  • organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z ustalonym i zleconym charakterem prac stolarsko remontowych
  • wykonywanie prac stolarskich na podstawie przygotowanej dokumentacji
  • wykonywanie mebli oraz ich montaż w obiektach KSP
  • wykonywanie nowych elementów drewnianych dla potrzeb prowadzonych prac remontowo budowlanych
  • wykonywanie napraw stolarskich
  • obróbka elementów drewnianych przy użyciu ręcznych narzędzi do drewna, elektronarzędzi, przenośnych maszyn (m.in. formatówki, okleiniarki, wielowrzecionówki)
  • wykonywanie pracy z uwzględnieniem środków technicznych, norm i przepisów, jak również z wykorzystaniem wiedzy technicznej, niezbędnych przy organizacji zleconej pracy, w tym dotyczących
  • znajomości używanych technologii wykonywania robót stolarsko - remontowych
  • znajomości podstawowych narzędzi, sprzętu i urządzeń stosowanych przy robotach stolarsko - remontowych
  • bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń
  • pobieranie z magazynu i rozliczanie się z materiałów i narzędzi niezbędnych do realizacji zadań
  • dbałość o konserwację i efektywną eksploatację powierzonych maszyn i narzędzi stolarskich
Wymagania
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe umiejętności/kwalifikacje zawodowe
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność
  • sumienność
Dodatkowe
  • praca na podobnym stanowisku
  • komunikatywność
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • premię za wysługę lat
  • jedną zmianę
  • regularne godziny pracy