Fizjoterapeuta na umowę o pracę

5400 zł brutto/mies.
Pełny etat
Umowa o pracę
Warszawa
Wymagane doświadczenie

Dom Pomocy Społecznej “Na Bachusa” poszukuje osoby na stanowisko: Fizjoterapeuta. Zapewniona umowa o pracę na czas określony. Do wynagrodzenia + dodatek motywacyjny + dodatek stażowy.

Zakres obowiązków
  • prowadzenie zabiegów zgodnie z zaleceniami lekarskimi, ćwiczeń, zajęć usprawniających, aktywizację ruchową
  • zgłaszanie lekarzowi nieprzewidzianych objawów w trakcie trwania zabiegów
  • kształtowanie i podtrzymywanie sprawności i wydolności mieszkańców
Wymagania
  • wykształcenie wyższe potwierdzone dyplomem na kierunku: Fizjoterapia/Rehabilitacja ruchowa
  • umiejętności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
Dodatkowe
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • pracę w godzinach 8-16
  • dodatek motywacyjny do wynagrodzenia
  • dodatek stażowy do wynagrodzenia