Ekspert nieruchomości z prawem jazdy kategorii B

do ustalenia
Pełny etat
Kontrakt/B2B
Warszawa
Wymagane doświadczenie
Praca umysłowa

Woźniakowski Nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko: Ekspert nieruchomości. Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na prowizji od sprzedaży. Oferuje dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy oraz bogatej bazy ofert.

Zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie ofert i klientów w wybranym segmencie rynku
  • profesjonalna obsługa transakcji i doradztwo dla klientów
  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta zgodnie z naszymi zasadami
  • analiza rynku i adaptacja strategii sprzedaży do bieżących trendów.
Wymagania
  • doświadczenie w branży nieruchomości
  • umiejętność budowania relacji z klientami i profesjonalnego doradztwa
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • gotowość do ciągłego rozwoju
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • unikalny program szkoleniowy i wdrożeniowy w nieruchomości, który wyróżnia nas na rynku
  • ciągłe merytoryczne wsparcie przez cały okres współpracy
  • możliwość pracy w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się segmentów rynku
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na prowizji od sprzedaży
  • możliwości rozwoju i awansu w ramach firmy
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy oraz bogatej bazy ofert