Asystent ds. rekrutacji – praca zdalna

do ustalenia
Pełny etat
Umowa zlecenie
Doświadczenie niewymagane
Praca umysłowa

Firma Medicover poszukuje osoby na stanowisko: Asystent ds. Rekrutacji. Praca na pełen etat – umowa zlecenie.
Praca przeznaczona dla osób, które mają m.in. pół roku doświadczenia w obszarze biznesowym (w firmie o min. średniej wielkości). Ważna jest dostępność od zaraz. Firma poszukuje osób, które szybko się uczą. Najlepiej jeśli jesteś team playerem – potrafisz dążyć do celu i jesteś osobą rozmowną.

Firma Medicover zapewnia pracę zdalną. Podczas niej oferuje możliwość zdobycia wiedzy na temat rekrutacji i obszaru HR, a na samym początku pomoc i warcie w nauce – do dyspozycji opiekun wdrożenia i udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.

Zakres obowiązków
  • wsparcie rekruterów w ich zadaniach
  • redagowanie oraz zamieszczanie wewnętrznych i zewnętrznych ogłoszeń rekrutacyjnych
  • poszerzanie bazy dostępnych kandydatów poprzez aktywne działania pośrednie i bezpośrednie
  • dbałość o jakość i bieżąca aktualizacje danych w systemie
  • wstępną selekcję aplikacji w obszarze stanowisk
  • umawianie kandydatów na spotkania
Wymagania
  • pół roku doświadczenia w obszarze biznesowym (w firmie o min. średniej wielkości)
  • chęć nauki
  • swobodny kontakt z ludźmi
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pomoc i wsparcie w nauce
  • możliwość zdobycia wiedzy na temat rekrutacji i obszaru HR
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pracę zdalną